TEB Pratik Kredi

Acil krediye mi ihtiyacınız var? Öyleyse TEB bireysel krediye başvurabilirsiniz. TEB acil krediye ihtiyacı olana Pratik Kredi sağlıyor. TEB’in sunmuş olduğu avantajlı paketlerden yararlanmak hemen yanınızda. Bunun için bir çok yol bulunmakta.

TEB internet sayfasından bunu online olarak yapabilirsiniz. Ya da  alacağınız krediye ne kadar taksit ödeyeceğinizi, ne kadar faizle karşılaşacağınızı TEB Kredi Hesaplama Makinesi ile sağlayabilirsiniz.

Öyle ki TEB artık müşterilerine kredi kullanımında bir çok yollar sunmakta ve bu yolları sizlere bir tık ile karşılaştırma yaparak sizlere kolaylıklar sağlamaktadır.

Bunun dışında size en yakın TEB şubesine giderek bu şartları öğrenebilir, istediğiniz krediye başvurarak hemen ihtiyacınız olan krediye sahip olabilirsiniz.

Böylelikle almış olduğunuz kredi ile ihtiyaçlarınızı karşılamış olursunuz. Geriye de size taksit taksit ödemek kalır.

TEB Pratik Kredi ile her şey mümkün…

Sizler için önemli bir hatırlatmada bulunayım. Kredi kullanımlarında yapılacak hayat sigortaları sizler için çok önemli. Çekmiş olduğunuz kredilerin sizlere bir şey olması durumunda geride kalanlara ağır yükler getirmemesi için hayat sigortası yaptırmayı unutmayın. TEB şubelerinde hayat sigortaları için uygun koşullarda güvenli hayat sigortası avantajı da mevcut. Bu avantajlardan faydalanmak sizlerin elinde.

TEB Güvenli Hayat Sigortası yazımı mutlaka okuyun…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Devamını oku:
Telefondan Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Teknolojinin gelişmesi; akıllı telefonların ve tabletlerin kullanımının artması, internete erişimin yaygınlaşması gibi birçok olumlu faktör sayesinde artık banka müşterileri, istedikleri...

Nedir Bu Combo Nefes Ayları

Bankkart Combo Ziraat Bankasının sunduğu kredi kartı markası. Geçtiğimiz aylarda radikal bir karar alarak ortağı konumundaki Maximum'dan ayrılarak kendi kartını...

Kapat