TEB Pratik Kredi

TEB Pratik Kredi
13 Mart 2018 tarihinde eklendi, 1.039 kez okundu.

Acil krediye mi ihtiyacınız var? Öyleyse TEB bireysel krediye başvurabilirsiniz. TEB acil krediye ihtiyacı olana Pratik Kredi sağlıyor. TEB’in sunmuş olduğu avantajlı paketlerden yararlanmak hemen yanınızda. Bunun için bir çok yol bulunmakta.

TEB internet sayfasından bunu online olarak yapabilirsiniz. Ya da  alacağınız krediye ne kadar taksit ödeyeceğinizi, ne kadar faizle karşılaşacağınızı TEB Kredi Hesaplama Makinesi ile sağlayabilirsiniz.

Öyle ki TEB artık müşterilerine kredi kullanımında bir çok yollar sunmakta ve bu yolları sizlere bir tık ile karşılaştırma yaparak sizlere kolaylıklar sağlamaktadır.

Bunun dışında size en yakın TEB şubesine giderek bu şartları öğrenebilir, istediğiniz krediye başvurarak hemen ihtiyacınız olan krediye sahip olabilirsiniz.

Böylelikle almış olduğunuz kredi ile ihtiyaçlarınızı karşılamış olursunuz. Geriye de size taksit taksit ödemek kalır.

TEB Pratik Kredi ile her şey mümkün…

Sizler için önemli bir hatırlatmada bulunayım. Kredi kullanımlarında yapılacak hayat sigortaları sizler için çok önemli. Çekmiş olduğunuz kredilerin sizlere bir şey olması durumunda geride kalanlara ağır yükler getirmemesi için hayat sigortası yaptırmayı unutmayın. TEB şubelerinde hayat sigortaları için uygun koşullarda güvenli hayat sigortası avantajı da mevcut. Bu avantajlardan faydalanmak sizlerin elinde.

TEB Güvenli Hayat Sigortası yazımı mutlaka okuyun…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Devamını oku:
Ziraat Bankası Coronavirüs Destek Kredisi

Coronavirüs salgını nedeniyle ülke ekonomisi geçici olarak neredeyse durmuş durumda. Bu manada kişilerin ekonomik olarak bu süreyi daha iyi atlatabilmesi...

En Kolay Kredi Notu Nasıl Öğrenilir? Kredi Notu Öğrenme

Bankalarda kredi ile ilgili yapacağınız bütün işlemler kredi notunuza bağlıdır. Banka kredi başvuran kişinin kredi notu ne kadar yüksek olursa...

Kapat