TEB Pratik Kredi

Acil krediye mi ihtiyacınız var? Öyleyse TEB bireysel krediye başvurabilirsiniz. TEB acil krediye ihtiyacı olana Pratik Kredi sağlıyor. TEB’in sunmuş olduğu avantajlı paketlerden yararlanmak hemen yanınızda. Bunun için bir çok yol bulunmakta.

TEB internet sayfasından bunu online olarak yapabilirsiniz. Ya da  alacağınız krediye ne kadar taksit ödeyeceğinizi, ne kadar faizle karşılaşacağınızı TEB Kredi Hesaplama Makinesi ile sağlayabilirsiniz.

Öyle ki TEB artık müşterilerine kredi kullanımında bir çok yollar sunmakta ve bu yolları sizlere bir tık ile karşılaştırma yaparak sizlere kolaylıklar sağlamaktadır.

Bunun dışında size en yakın TEB şubesine giderek bu şartları öğrenebilir, istediğiniz krediye başvurarak hemen ihtiyacınız olan krediye sahip olabilirsiniz.

Böylelikle almış olduğunuz kredi ile ihtiyaçlarınızı karşılamış olursunuz. Geriye de size taksit taksit ödemek kalır.

TEB Pratik Kredi ile her şey mümkün…

Sizler için önemli bir hatırlatmada bulunayım. Kredi kullanımlarında yapılacak hayat sigortaları sizler için çok önemli. Çekmiş olduğunuz kredilerin sizlere bir şey olması durumunda geride kalanlara ağır yükler getirmemesi için hayat sigortası yaptırmayı unutmayın. TEB şubelerinde hayat sigortaları için uygun koşullarda güvenli hayat sigortası avantajı da mevcut. Bu avantajlardan faydalanmak sizlerin elinde.

TEB Güvenli Hayat Sigortası yazımı mutlaka okuyun…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Devamını oku:
Gelire Göre Kredi Kartı Limiti Nasıl Hesaplanır?

Kişilere aylık düzenli ve resmi olarak belgelendirilebilen gelire göre kredi kartı limiti tahsis ediliyor. Bankaların müşterilerine, günlük alışverişlerini yaparken ve yüksek...

Altın mı, Dolar mı? Hangisine Yatırım Yapmalı?

Biz tüketicilerin en büyük arzusu yatırım yapmak ve yaptığımız yatırımdan da yüksek tutarlarda para kazanmak. Hemen hemen herkesin hayali bu...

Kapat