TEB Pratik Kredi

TEB Pratik Kredi
13 Mart 2018 tarihinde eklendi, 888 kez okundu.

Acil krediye mi ihtiyacınız var? Öyleyse TEB bireysel krediye başvurabilirsiniz. TEB acil krediye ihtiyacı olana Pratik Kredi sağlıyor. TEB’in sunmuş olduğu avantajlı paketlerden yararlanmak hemen yanınızda. Bunun için bir çok yol bulunmakta.

TEB internet sayfasından bunu online olarak yapabilirsiniz. Ya da  alacağınız krediye ne kadar taksit ödeyeceğinizi, ne kadar faizle karşılaşacağınızı TEB Kredi Hesaplama Makinesi ile sağlayabilirsiniz.

Öyle ki TEB artık müşterilerine kredi kullanımında bir çok yollar sunmakta ve bu yolları sizlere bir tık ile karşılaştırma yaparak sizlere kolaylıklar sağlamaktadır.

Bunun dışında size en yakın TEB şubesine giderek bu şartları öğrenebilir, istediğiniz krediye başvurarak hemen ihtiyacınız olan krediye sahip olabilirsiniz.

Böylelikle almış olduğunuz kredi ile ihtiyaçlarınızı karşılamış olursunuz. Geriye de size taksit taksit ödemek kalır.

TEB Pratik Kredi ile her şey mümkün…

Sizler için önemli bir hatırlatmada bulunayım. Kredi kullanımlarında yapılacak hayat sigortaları sizler için çok önemli. Çekmiş olduğunuz kredilerin sizlere bir şey olması durumunda geride kalanlara ağır yükler getirmemesi için hayat sigortası yaptırmayı unutmayın. TEB şubelerinde hayat sigortaları için uygun koşullarda güvenli hayat sigortası avantajı da mevcut. Bu avantajlardan faydalanmak sizlerin elinde.

TEB Güvenli Hayat Sigortası yazımı mutlaka okuyun…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Devamını oku:
Altın Hesabı Nedir? Altın Hesabını Bozabilir miyim?

Bankaların yatırımcılara ve hesap sahiplerine sunduğu, altın birikimlerini özellikle değerlendirebilecekleri ve doğrudan altın üzerinden işlem göreceği hesap şekline verilen isimdir....

QNB Finansbank Bireysel Emeklilik Sistemi (BES)

Bireysel emeklilik ile emeklilik yaşantısında daha da kişinin rahat etmesi için tasarrufları yatırım için kullanma da önem arz edecek şekil...

Kapat