TEB Güvenli Hayat Sigortası

TEB Güvenli Hayat Sigortası
13 Mart 2018 tarihinde eklendi, 1.122 kez okundu.

İhtiyacınız olan kredilere istinaden TEB Şubelerinden alacağınız kredilere, kredili mevduat hesabına, kredili ticari hesabı olan bütün müşterilerine finansal riskleri gözönüne alarak garanti almak isteyen siz müşterilerine kendisini ve ailesini mali yükümlülük altına alınmasından kurtulması amacıyla hayat sigortası sağlıyor.

Güvenli Hayat Sigortası ile her türlü kaza, hastalık sonucu ölüm gibi durumlarda poliçe şartlarına dayalı olarak sizlerin almış olduğunuz kredileri sigortalar. Bu sigorta ücretini peşin yada TEB Worldcard ve TEB Bonus acart ile taksitle ödeyebilirsiniz.

Sizde mutlaka almış olduğunuz yada alacağınız krediler için mutlaka Güvenli Hayat Sigortası yaptırmalı. Bu avantajlardan yararlanın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Devamını oku:
Bireysel İpotekli Kredi Nedir?

İpotekli kredi, sağlam bir teminat gösterildiği takdirde verilen vadeli bir kredi türüdür. Bankalar genellikle uzun vadeler karşılığı ipotekli krediler vermektedir. Yapılan...

EFT Hesaba Geçmeden İptal Edilir Mi?

Birçok kişi bankalardan alabilecek oldukları kredi kartları ve krediler; vadeli mevduat hesapları gibi işlemlerden dolayı çalışmaktadırlar. Yine birçok kişi de...

Kapat