QNB Finansbank Biriktiren Hesap, Biriktiriyor.

QNB Finansbank Biriktiren Hesap, Biriktiriyor.
1 Mart 2018 tarihinde eklendi, 1.030 kez okundu.

Bizler hep para biriktirmek isteriz. Hep bir birikimimiz olsun ki ileride ihtiyacımız olur deriz. Ama nedense her ay bir şey çıkar karışımıza. Bütün güzelliklere kanar elimizdeki paraları harcayarak biriktirme yapamayız.

Bu türde olan insanlar için Finansbank’tan bir birikim ürünü var.

Biriktiren Hesap

Birikimlerinizi ister Biriktiren Hesap Fon ile İster Biriktiren Hesap Mevduat ile yapabilirsiniz.

Biriktiren Hesap fon ile isteğinize göre fon paketi oluşturabiliyorsunuz. Getirisi yüksek fonları seçmek eliniz olmakla beraber riskli bir yatırım olabilir. Ancak seçmiş olduğunuz fonları seçme ve değiştirme hakkınız var. 3 yıl ve daha fazlası için açtırdığınız biriktiren hesap fondaki paranızı vadesi dolduğunda alabilirsiniz. Hesabınıza isteğiniz zaman yatırabilir, isterseniz sabit ödemeler ayarlayabilirsiniz. Ancak en az 50,00 TL tutar ile ödeme yapabiliyorsunuz. Vadesinden önce paranızı çekmek isterseniz o güne kadar biriktirdikleriniz vadesiz hesabınıza aktarılıyor.

Biriktiren hesap mevduat ile faizli yatırım yapabilir ve yıllık bu hesabı yenileyebilirsiniz. Biriktiren hesabınızı 5 yıl ve daha uzun vadeli olarak TL, EUR veya USD döviz cinsleriyle açabilirsiniz. Dilerseniz aylık ödemelerinizi Cardfinans ile yapabilirsiniz. Ancak 6 ay boyunca ödeme yapmadığınızda talimatınız otomatik olarak iptal ediliyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Devamını oku:
Gelire Göre Kredi Almak Hakkında

Günlük yaşantı içerisinde karşı karşıya kalınan birbirinden faklı alanlarda doğan ihtiyaçlar ve gereksinimler, kişilerin aylık gelirleriyle ya da yastık altında,...

Yapı Kredi’den Günde 7 TL’ye 7.000 TL İhtiyaç Kredisi

Anlık olarak ortaya çıkan acil finansal ihtiyaçlarımız için bankaların kapısını çalarız. Bankalar da sahip oldukları kaynaklar aracılığı ile bizlere kredilendirme...

Kapat