QNB Finansbank Biriktiren Hesap, Biriktiriyor.

QNB Finansbank Biriktiren Hesap, Biriktiriyor.
1 Mart 2018 tarihinde eklendi, 808 kez okundu.

Bizler hep para biriktirmek isteriz. Hep bir birikimimiz olsun ki ileride ihtiyacımız olur deriz. Ama nedense her ay bir şey çıkar karışımıza. Bütün güzelliklere kanar elimizdeki paraları harcayarak biriktirme yapamayız.

Bu türde olan insanlar için Finansbank’tan bir birikim ürünü var.

Biriktiren Hesap

Birikimlerinizi ister Biriktiren Hesap Fon ile İster Biriktiren Hesap Mevduat ile yapabilirsiniz.

Biriktiren Hesap fon ile isteğinize göre fon paketi oluşturabiliyorsunuz. Getirisi yüksek fonları seçmek eliniz olmakla beraber riskli bir yatırım olabilir. Ancak seçmiş olduğunuz fonları seçme ve değiştirme hakkınız var. 3 yıl ve daha fazlası için açtırdığınız biriktiren hesap fondaki paranızı vadesi dolduğunda alabilirsiniz. Hesabınıza isteğiniz zaman yatırabilir, isterseniz sabit ödemeler ayarlayabilirsiniz. Ancak en az 50,00 TL tutar ile ödeme yapabiliyorsunuz. Vadesinden önce paranızı çekmek isterseniz o güne kadar biriktirdikleriniz vadesiz hesabınıza aktarılıyor.

Biriktiren hesap mevduat ile faizli yatırım yapabilir ve yıllık bu hesabı yenileyebilirsiniz. Biriktiren hesabınızı 5 yıl ve daha uzun vadeli olarak TL, EUR veya USD döviz cinsleriyle açabilirsiniz. Dilerseniz aylık ödemelerinizi Cardfinans ile yapabilirsiniz. Ancak 6 ay boyunca ödeme yapmadığınızda talimatınız otomatik olarak iptal ediliyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Devamını oku:
Banka Borçlarından Dolayı Maaşa Haciz Gelir Mi?

Düzenli olarak kazandığı geliri yetiremeyen, ihtiyaçlarını karşılamak için maaşından daha fazla paraya ihtiyacı olan, araba ya da ev satın almak...

Akbank EFT ücreti ne kadar? (Ücretsiz EFT Olur mu)

Para Aktarma işlemlerinin ilk adresi internet bankacılığı. Bu mecradan para göndermek hem hızlı hem de daha az masraf içeriyor olması...

Kapat