Para Bulmanın Yolları

Para Bulmanın Yolları
5 Mart 2018 tarihinde eklendi, 826 kez okundu.

Yıllar geçtikçe Dünya’mızda her şey gelişiyor. Gelişim sağlandıkça ihtiyaçlarımız artıyor. İhtiyaçlarımız için ise para lazım.

90’lı yıllarda küçük şeyler ile idare edebilirken günümüzde teknoloji hızla gelişti. Eskiden cep telefonlarına büyük icat denilirken, şimdilerde Akıllı Telefonlar, Tabletler, Dijital Kameralar, Bilgisayarlar, çok gelişmiş televizyonlar herkesin ihtiyacı durumuna geldi.

Her Şey Para

Teknolojik ihtiyaçlar, ev ihtiyaçları, tatil ihtiyaçları derken bir bakmışsınız,   insanlar  maaşlarında eksiye inmişler, kredi kartlarının limitleri dolmuş, kredi üstüne kredi çekmiş, taksitleri ödeyemez hale gelmişiz.

Bizler az’la yetinemiyoruz. Hep istiyoruz… Hep istiyoruz…

Bu gibi paraya ihtiyaç duyulduğu zamanlarda para için ilk soracağımız kişiler; ailemiz, akrabalarımız ve arkadaşlarımız.  Elimizden geliyorsa ek işler yapmaya çalışabiliriz.

Alternatif Kredi ile Borçları Yapılandırma

Taksitlerinizi ödeyemiyor, bir çok taksiti bir arada götürmeye çalışıyorsanız; en doğru fikirlerden birisi yüklü miktarda kredi çekerek bütün borçlarınızı sıfırlamak ve tek taksit ödeyerek önünüzü görmeye çalışmak olabilir.

Ayrıca bir fikir olarakta; eğer kredi kartınız bulunuyorsa; taksitle altın alarak, aldığımız altınları satıp borçlarımızı ödeyebiliriz. Bizede taksitleri ödemek kalır.

Yine de siz siz olun. Paranız kadarını harcayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Devamını oku:
Akbank Direkt İle Anında 50 Bin Lira Kredi

Son yıllarda sürekli ürünlerini kullandığım Akbank, mobil uygulama sayesinde müşterilerine anında kredi tahsisi yapıyor. Uygulamaya ile giriş yaptıktan sonra kredibilitenize...

En Kolay Kredi Notu Nasıl Öğrenilir? Kredi Notu Öğrenme

Bankalarda kredi ile ilgili yapacağınız bütün işlemler kredi notunuza bağlıdır. Banka kredi başvuran kişinin kredi notu ne kadar yüksek olursa...

Kapat