Para Bulmanın Yolları

Para Bulmanın Yolları
5 Mart 2018 tarihinde eklendi, 952 kez okundu.

Yıllar geçtikçe Dünya’mızda her şey gelişiyor. Gelişim sağlandıkça ihtiyaçlarımız artıyor. İhtiyaçlarımız için ise para lazım.

90’lı yıllarda küçük şeyler ile idare edebilirken günümüzde teknoloji hızla gelişti. Eskiden cep telefonlarına büyük icat denilirken, şimdilerde Akıllı Telefonlar, Tabletler, Dijital Kameralar, Bilgisayarlar, çok gelişmiş televizyonlar herkesin ihtiyacı durumuna geldi.

Her Şey Para

Teknolojik ihtiyaçlar, ev ihtiyaçları, tatil ihtiyaçları derken bir bakmışsınız,   insanlar  maaşlarında eksiye inmişler, kredi kartlarının limitleri dolmuş, kredi üstüne kredi çekmiş, taksitleri ödeyemez hale gelmişiz.

Bizler az’la yetinemiyoruz. Hep istiyoruz… Hep istiyoruz…

Bu gibi paraya ihtiyaç duyulduğu zamanlarda para için ilk soracağımız kişiler; ailemiz, akrabalarımız ve arkadaşlarımız.  Elimizden geliyorsa ek işler yapmaya çalışabiliriz.

Alternatif Kredi ile Borçları Yapılandırma

Taksitlerinizi ödeyemiyor, bir çok taksiti bir arada götürmeye çalışıyorsanız; en doğru fikirlerden birisi yüklü miktarda kredi çekerek bütün borçlarınızı sıfırlamak ve tek taksit ödeyerek önünüzü görmeye çalışmak olabilir.

Ayrıca bir fikir olarakta; eğer kredi kartınız bulunuyorsa; taksitle altın alarak, aldığımız altınları satıp borçlarımızı ödeyebiliriz. Bizede taksitleri ödemek kalır.

Yine de siz siz olun. Paranız kadarını harcayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Devamını oku:
Akbank Dijital Bankacılık, Akbank Direkt Nedir?

Şimdiki gençlerimiz bilmez. Yıllar öncesi insanlar şube sayısı az olan banka şubelerinde faturalarını yatırmak, paralarını bir yerlere havale etmek için...

Altın Hesabı Nedir? Altın Hesabını Bozabilir miyim?

Bankaların yatırımcılara ve hesap sahiplerine sunduğu, altın birikimlerini özellikle değerlendirebilecekleri ve doğrudan altın üzerinden işlem göreceği hesap şekline verilen isimdir....

Kapat