Para Bulmanın Yolları

Para Bulmanın Yolları
5 Mart 2018 tarihinde eklendi, 1.049 kez okundu.

Yıllar geçtikçe Dünya’mızda her şey gelişiyor. Gelişim sağlandıkça ihtiyaçlarımız artıyor. İhtiyaçlarımız için ise para lazım.

90’lı yıllarda küçük şeyler ile idare edebilirken günümüzde teknoloji hızla gelişti. Eskiden cep telefonlarına büyük icat denilirken, şimdilerde Akıllı Telefonlar, Tabletler, Dijital Kameralar, Bilgisayarlar, çok gelişmiş televizyonlar herkesin ihtiyacı durumuna geldi.

Her Şey Para

Teknolojik ihtiyaçlar, ev ihtiyaçları, tatil ihtiyaçları derken bir bakmışsınız,   insanlar  maaşlarında eksiye inmişler, kredi kartlarının limitleri dolmuş, kredi üstüne kredi çekmiş, taksitleri ödeyemez hale gelmişiz.

Bizler az’la yetinemiyoruz. Hep istiyoruz… Hep istiyoruz…

Bu gibi paraya ihtiyaç duyulduğu zamanlarda para için ilk soracağımız kişiler; ailemiz, akrabalarımız ve arkadaşlarımız.  Elimizden geliyorsa ek işler yapmaya çalışabiliriz.

Alternatif Kredi ile Borçları Yapılandırma

Taksitlerinizi ödeyemiyor, bir çok taksiti bir arada götürmeye çalışıyorsanız; en doğru fikirlerden birisi yüklü miktarda kredi çekerek bütün borçlarınızı sıfırlamak ve tek taksit ödeyerek önünüzü görmeye çalışmak olabilir.

Ayrıca bir fikir olarakta; eğer kredi kartınız bulunuyorsa; taksitle altın alarak, aldığımız altınları satıp borçlarımızı ödeyebiliriz. Bizede taksitleri ödemek kalır.

Yine de siz siz olun. Paranız kadarını harcayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Devamını oku:
Düşen Faiz Oranlarının Yıllık Maliyetlere Etkisi Nedir?

Konut kredisi için yapılacak müracaatlarda, plan yapılırken, belirleyici olan bazı faktörler vardır. Bunlar faiz oranları ve masraflarıdır. Müşterinin kredisinin onaylanması,...

Ziraat Bankası 5 Bin lira Kredi Hesaplaması (Kredi Hesaplama)

Geçtiğimiz Temmuz ay'ından itibarın aniden yükselen kredi ürünlerine ait faizler son aylarda sürekli düşme potası içerisinde. Bu anlamda hükümet ve...

Kapat