Akbank Dijital Bankacılık, Akbank Direkt Nedir?

Şimdiki gençlerimiz bilmez. Yıllar öncesi insanlar şube sayısı az olan banka şubelerinde faturalarını yatırmak, paralarını bir yerlere havale etmek için sıralara girer ve zamanımızın büyük bir bölümünü banka sıralarında geçirirdi.

Yıllar sonra teknoloji gelişti, insanlık değişti. Artık her yerde artan banka şubelerinin yanında internet bankacılığı yaygınlaştı. Cep Telefonlarının icat edilmesiyle birlikte ki ardından akıllı telefonlar geldi. Artık hiçbir yere gitmeden elimizin altında banka şubesine girebiliyor, kredi başvurusu yapabiliyor, kuyumcuya gitmeden altın alıp, borsa işlemlerimizi yapabiliyoruz.

Bankalar artık müşteri memnuniyetini ön planda tutuyorlar. Bununla birlikte müşterilerine en kısa zamanda ulaşmanın ve hizmet vermenin onurlu gururunu yaşıyorlar.

Akbank Direkt ile birlikte bütün bunları bir tıklama kadar yakından hissediyorsunuz. Geliştirdikleri teknoloji ve güvenlikler sayesinde müşteri bilgilerinin gizliliğini profesyonelce takip eden Akbank uzman ekip ve güler yüzlü çalışanlarıyla bu uygulama ile karşımıza çıkıyor.

Artık bütün faturalarınızı cep telefonunuzdan ödeyebilir, istediğiniz eft yi ücretsiz yapabilir, kredi kartı borcunuzu ödeyebilirsiniz.

Bunun için  Akbank Direkt bankacılığa giriş yaptıktan sonra her türlü işlemi yapabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Devamını oku:
Kredi Yapılandırma Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Gerçekleştirilen düzenlemelerle birlikte, çeşitli krediler kullanmış olan (özellikle konut kredisi gibi yüklü miktarlarda ve yüksek vadelerde kullanılan krediler) kredilerde yeniden ...

Odeabank EFT Saatleri, Para Gönderim Saati

Odeabank EFT saatleri 09:00 ile 16:30 saatleri arasında yapılmaktadır. Bu saat aralığı Merkez Bankasının onayı için gerekli saat dilimidir. Hafta...

Kapat